First Name Team SW SL GW GL STW STL DG PM WG LG WO EN AW PGL AWG PPL PPV DG HDL PEV PF WF DF LF
Jacinto Vicente Escrivá PADEL TORRENT 8 4 64 47 0 0 17 5 4 1 0 2 3 2 2 0 1 0 0 0 5 4 0 1
Josias Fernández Vaamonde PADEL TORRENT 8 4 64 47 0 0 17 5 4 1 0 2 3 2 2 0 1 0 0 0 5 4 0 1
David Sola Calatayud Padel a Cobert Massanassa B 0 2 2 12 0 0 -10 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Luis Miguel Hinarejos Gomez Padel a Cobert Massanassa B 0 2 2 12 0 0 -10 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Rodrigo Perez Chaustre PADEL TORRENT 10 0 63 30 0 0 33 5 5 0 0 2 3 2 3 0 0 0 0 0 5 4 0 1
Roberto Fernandez PADEL TORRENT 10 0 63 30 0 0 33 5 5 0 0 2 3 2 3 0 0 0 0 0 5 4 0 1
Manuel Peiro Padel a Cobert Massanassa B 0 2 3 12 0 0 -9 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Juan José Godoy Soriano Padel a Cobert Massanassa B 0 2 3 12 0 0 -9 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Roberto Valero PADEL TORRENT 3 8 40 53 0 0 -13 5 1 4 0 2 3 1 0 1 3 0 0 0 5 4 0 1
Dani Olmo PADEL TORRENT 2 0 12 1 0 0 11 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Giovanni Lavado Espinoza Padel a Cobert Massanassa B 0 2 1 12 0 0 -11 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Manuel Garcia Fernandez Padel a Cobert Massanassa B 0 2 1 12 0 0 -11 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Matias Adrian Pavan BonPadel Club 3A 0 2 5 12 0 0 -7 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Nicolas Marticorena BonPadel Club 3A 0 2 5 12 0 0 -7 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Benjamin Reyes Iriarte Club de Tenis El Bosque B 4 0 24 13 0 0 11 2 2 0 0 0 2 0 2 0 0 0 0 0 2 1 0 1
Juan Guaita Queralt Club de Tenis El Bosque B 4 0 24 13 0 0 11 2 2 0 0 0 2 0 2 0 0 0 0 0 2 1 0 1
Juanvi Bolufer BonPadel Club 3A 1 2 14 16 0 0 -2 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Alex Lopez BonPadel Club 3A 1 2 14 16 0 0 -2 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Fernando Boluda Club de Tenis El Bosque B 2 3 19 26 0 0 -7 2 1 1 0 0 2 0 1 0 1 0 0 0 2 1 0 1
Gonzalo Astorga Club de Tenis El Bosque B 2 1 16 14 0 0 2 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Miguel Sánchez Álvarez BonPadel Club 3A 0 2 7 12 0 0 -5 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Franco Caló BonPadel Club 3A 0 2 7 12 0 0 -5 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Iván Vega Club de Tenis El Bosque B 2 2 22 20 0 0 2 2 1 1 0 0 2 0 1 0 1 0 0 0 2 1 0 1
Vicente Calvo Club de Tenis El Bosque B 2 2 22 20 0 0 2 2 1 1 0 0 2 0 1 0 1 0 0 0 2 1 0 1
Adrian Rodriguez Veiga BonPadel Club 3C 0 2 6 12 0 0 -6 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Alvaro Fernandez Pardo BonPadel Club 3C 0 2 6 12 0 0 -6 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Luis Belenguer Bermejo JA Padel Academy 9 3 62 46 0 0 16 5 4 1 0 2 3 2 2 0 1 0 0 0 5 4 0 1
Juanjo Belenguer Bermejo JA Padel Academy 9 3 62 46 0 0 16 5 4 1 0 2 3 2 2 0 1 0 0 0 5 4 0 1
Manuel Juste Martí BonPadel Club 3C 0 2 1 12 0 0 -11 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Daniel Arago Eliche BonPadel Club 3C 0 2 1 12 0 0 -11 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Manuel Martorell Jovani JA Padel Academy 8 4 63 46 0 0 17 5 4 1 0 2 3 1 3 1 0 0 0 0 5 4 0 1
Fran Cervero JA Padel Academy 8 4 63 46 0 0 17 5 4 1 0 2 3 1 3 1 0 0 0 0 5 4 0 1
Jose Javier Fuentes Rodriguez BonPadel Club 3B 0 4 7 24 0 0 -17 2 0 2 0 2 0 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2
Martín Castillo Domínguez BonPadel Club 3C 0 2 4 12 0 0 -8 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Christian Martos JA Padel Academy 8 6 71 61 0 0 10 5 3 2 0 2 3 2 1 0 2 0 0 0 5 4 0 1
(4Ta) Guillermo Ulldemolins De Olives JA Padel Academy 8 6 71 61 0 0 10 5 3 2 0 2 3 2 1 0 2 0 0 0 5 4 0 1
Jose Palau Navarro SPORTCITY VALENCIA ROJO 3 4 26 31 0 0 -5 3 1 2 0 2 1 0 1 2 0 0 0 0 3 2 0 1
Guillermo Ojeda Brito SPORTCITY VALENCIA ROJO 5 2 33 22 0 0 11 3 2 1 0 2 1 1 1 1 0 0 0 0 3 2 0 1
Youri Koop NEW TEAM AZUL 2 1 14 9 0 0 5 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Alvaro Valbuena Gauses NEW TEAM AZUL 2 1 14 9 0 0 5 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Alejandro Carbonell Casañ SPORTCITY VALENCIA ROJO 2 0 12 2 0 0 10 2 1 1 0 2 0 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Jose Nacher SPORTCITY VALENCIA ROJO 2 0 12 2 0 0 10 2 1 1 0 2 0 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Ignacio Manuel Cánovas Sánchez NEW TEAM AZUL 0 2 2 12 0 0 -10 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Yeray Sola NEW TEAM AZUL 0 2 2 12 0 0 -10 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Adur Just Pons CVN 3ª Masculino 6 2 44 27 0 0 17 3 3 0 0 2 1 2 1 0 0 0 0 0 3 2 0 1
Abel Rivera De La Rosa CVN 3ª Masculino 6 2 44 27 0 0 17 3 3 0 0 2 1 2 1 0 0 0 0 0 3 2 0 1
Eduardo Egeda Torres New Origen Padel M3 1 2 11 15 0 0 -4 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
José Francisco Úbeda-Contreras Martin New Origen Padel M3 1 2 11 15 0 0 -4 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Javier Castillejo Blasco CVN 3ª Masculino 4 2 26 22 0 0 4 3 2 1 0 2 1 1 1 1 0 0 0 0 3 2 0 1
Santiago Redolat Fabado CVN 3ª Masculino 4 2 26 22 0 0 4 3 2 1 0 2 1 1 1 1 0 0 0 0 3 2 0 1
Roberto Martinez New Origen Padel M3 0 2 6 12 0 0 -6 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Javier Bellido Mestre New Origen Padel M3 0 2 6 12 0 0 -6 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Vicente Sebastian Veintimilla CVN 3ª Masculino 1 4 22 29 0 0 -7 2 0 2 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 2 0 0
Enrique Alhambra CVN 3ª Masculino 1 4 22 29 0 0 -7 2 0 2 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 2 0 0
Álvaro Bertolín Hernández New Origen Padel M3 2 0 13 7 0 0 6 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Miguel Valero New Origen Padel M3 2 0 13 7 0 0 6 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Juan José Sancho Peñalver Sport Padel Sagunt Ñ 0 2 7 13 0 0 -6 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Alex Sancho Martinez Sport Padel Sagunt Ñ 0 2 7 13 0 0 -6 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Pablo Soriano Dalmau Venecia A 4 2 29 28 0 0 1 3 2 1 0 1 2 1 1 0 1 0 0 0 3 2 0 1
Pablo Escobar Leiva Venecia A 4 2 29 28 0 0 1 3 2 1 0 1 2 1 1 0 1 0 0 0 3 2 0 1
Victor Fraile Ballester Sport Padel Sagunt Ñ 0 2 5 12 0 0 -7 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Ricardo Veres Sport Padel Sagunt Ñ 0 2 5 12 0 0 -7 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Enrique Palomares Temporal Venecia A 2 4 20 29 0 0 -9 3 1 2 0 1 2 0 1 1 1 0 0 0 3 2 0 1
Alfonso Fernández Cruz Venecia A 2 4 20 29 0 0 -9 3 1 2 0 1 2 0 1 1 1 0 0 0 3 2 0 1
Ignacio Ferreira Casañe Sport Padel Sagunt Ñ 2 1 15 12 0 0 3 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Javier Vela Sport Padel Sagunt Ñ 2 1 15 12 0 0 3 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Raul Moliner Oliver Venecia A 1 4 12 27 0 0 -15 3 1 2 0 1 2 1 0 0 2 0 0 0 3 2 0 1
Julio Rodenas Domingo Venecia A 1 4 12 27 0 0 -15 3 1 2 0 1 2 1 0 0 2 0 0 0 3 2 0 1
Jose Gimeno Esteve ALHAMBRA PADEL Albal VERDE 1 2 14 13 0 0 1 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Javi Hornero Menéndez ALHAMBRA PADEL Albal VERDE 1 2 14 13 0 0 1 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Rodrigo Egido PVHN Albalat 2 1 13 14 0 0 -1 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Hector Molina Calatayud PVHN Albalat 2 3 18 26 0 0 -8 2 1 1 0 2 0 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Aaron Montagud ALHAMBRA PADEL Albal VERDE 1 2 12 15 0 0 -3 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Carlos Guimerá Pérez ALHAMBRA PADEL Albal VERDE 1 2 12 15 0 0 -3 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
José Ignacio Gabaldon Martinez PVHN Albalat 2 1 15 12 0 0 3 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Ildefonso Villalba Banda PVHN Albalat 2 3 20 24 0 0 -4 2 1 1 0 2 0 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Borja García Bargues ALHAMBRA PADEL Albal VERDE 0 2 8 13 0 0 -5 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Toni Torres Arias ALHAMBRA PADEL Albal VERDE 0 2 8 13 0 0 -5 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Victor Moran Blanquer PVHN Albalat 4 0 27 20 0 0 7 2 2 0 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1
David Cózar García PVHN Albalat 4 0 27 20 0 0 7 2 2 0 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1
Pablo Crespo López Verge del Carmen Beteró 0 2 8 12 0 0 -4 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Juan Olmos Cubells Verge del Carmen Beteró 0 2 8 12 0 0 -4 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Eloy Carratala Sanchis Nou pádel onda 3° masculina 4 3 38 38 0 0 0 3 2 1 0 2 1 1 1 1 0 0 0 0 3 2 0 1
Raul Madrid Centelles Nou pádel onda 3° masculina 4 1 28 24 0 0 4 2 2 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 2 2 0 0
Pablo Vidal Menendez Verge del Carmen Beteró 0 2 6 13 0 0 -7 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Jaime Castillo Adiego Verge del Carmen Beteró 0 2 6 13 0 0 -7 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Sergio Belles Claras Nou pádel onda 3° masculina 4 0 26 15 0 0 11 2 2 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 2 2 0 0
Manuel Espinar Chiva Nou pádel onda 3° masculina 4 0 26 15 0 0 11 2 2 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 2 2 0 0
Daniel Domingo Anselmo Verge del Carmen Beteró 1 2 11 18 0 0 -7 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Rafael Gonzalez Perez Verge del Carmen Beteró 1 2 11 18 0 0 -7 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
David Mata Nou pádel onda 3° masculina 3 3 26 26 0 0 0 2 1 1 0 2 0 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Carlos Llorent Nou pádel onda 3° masculina 3 3 26 26 0 0 0 2 1 1 0 2 0 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Héctor Lleó DALE DE REVÉS 1 2 18 20 0 0 -2 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Rubén Olivares Rufino DALE DE REVÉS 1 2 18 20 0 0 -2 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Rafa Busutil Iale Sport Center 4 2 35 35 0 0 0 2 2 0 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1
Carlos Claudio Hohnrath Suwannarat Iale Sport Center 2 1 20 18 0 0 2 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Enrique Sanz Fortaner DALE DE REVÉS 0 2 10 13 0 0 -3 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Julio Troncho DALE DE REVÉS 0 2 10 13 0 0 -3 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Rafa Carbonell Morell Iale Sport Center 4 1 28 27 0 0 1 2 2 0 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1
Jorge Vila Martínez Iale Sport Center 2 0 13 10 0 0 3 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Victor Belanche Aledo DALE DE REVÉS 0 2 2 12 0 0 -10 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Jaime Bernat Mateu DALE DE REVÉS 0 2 2 12 0 0 -10 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Miguel Pérez Montesinos Iale Sport Center 2 0 12 2 0 0 10 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Víctor Rodríguez Pérez Iale Sport Center 2 0 12 2 0 0 10 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Francisco Gavilán Club de Tenis El Bosque A 0 2 8 13 0 0 -5 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Jose Luis Juan Club de Tenis El Bosque A 0 2 8 13 0 0 -5 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
David Briones Escriva ENJOY SAMARANCH D (Azul) 4 4 36 36 0 0 0 4 2 2 0 2 2 1 1 1 1 0 0 0 4 3 0 1
Victor Esteve Ruiz ENJOY SAMARANCH D (Azul) 6 1 40 27 0 0 13 3 3 0 0 1 2 1 2 0 0 0 0 0 3 3 0 0
Angel Joaquín Club de Tenis El Bosque A 0 2 3 12 0 0 -9 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Enrique Nuñez Club de Tenis El Bosque A 0 2 3 12 0 0 -9 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Sergio Través ENJOY SAMARANCH D (Azul) 6 3 47 36 0 0 11 4 3 1 0 2 2 1 2 1 0 0 0 0 4 3 0 1
Jose Monterde Fernandez ENJOY SAMARANCH D (Azul) 2 0 12 3 0 0 9 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Alberto Beneite Club de Tenis El Bosque A 0 2 5 12 0 0 -7 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Jose Carlos Ferrando Club de Tenis El Bosque A 0 2 5 12 0 0 -7 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Ferran Levi ENJOY SAMARANCH D (Azul) 2 2 19 18 0 0 1 2 1 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Adolf Gimeno ENJOY SAMARANCH D (Azul) 2 2 19 18 0 0 1 2 1 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Vicente Flor Soriano Pádel Alboraya Indoor 3 Azul 0 2 6 13 0 0 -7 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Daniel Ferrer Pádel Alboraya Indoor 3 Azul 0 2 6 13 0 0 -7 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Alejandro Santos Pádel Alboraya Indoor 3 Azul 0 2 4 12 0 0 -8 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Adrian Alcala Pádel Alboraya Indoor 3 Azul 0 2 4 12 0 0 -8 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Juan Jose Ramos Carretero Pádel Alboraya Indoor 3 Azul 2 1 16 9 0 0 7 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Hugo Loureiro Casal Pádel Alboraya Indoor 3 Azul 2 1 16 9 0 0 7 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Alejandro Moreno Hortelano PADEL TORRENT 1 2 9 16 0 0 -7 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0
Javier Martínez Argente Padel Esport Manises 0 2 2 12 0 0 -10 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Iganacio Noguerol Solera Padel Esport Manises 0 2 2 12 0 0 -10 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Víctor Manuel Chirivella Arnal Pádel portacoeli 2 2 16 14 0 0 2 2 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0 2 1 0 1
Pablo Gallart Polo Pádel portacoeli 2 0 12 2 0 0 10 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Marcos Isidro Aragó Padel Esport Manises 0 2 8 13 0 0 -5 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Jorge Nieto Fernández Padel Esport Manises 0 2 8 13 0 0 -5 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Sergio Alegre Pádel portacoeli 2 0 13 8 0 0 5 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Antonio Rubio Borrego Pádel portacoeli 2 2 22 21 0 0 1 2 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0 2 1 0 1
Iuri Viorel Padel Esport Manises 1 1 10 12 0 0 -2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0 1
Alberto Lozano Blasco Padel Esport Manises 1 1 10 12 0 0 -2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0 1
Jona Romero Guillen Pádel portacoeli 3 1 24 15 0 0 9 2 1 0 0 1 1 0 1 0 0 1 1 0 2 1 0 1
Vicente Ribes García Pádel portacoeli 3 1 24 15 0 0 9 2 1 0 0 1 1 0 1 0 0 1 1 0 2 1 0 1
Sergi Zaragozá Monsoriu Padel Interclub Meliana 2 3 29 27 0 0 2 2 1 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Francisco José Gómez Torondel Padel Interclub Meliana 2 3 29 27 0 0 2 2 1 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Carlos Gonzalez Padel Paiporta (Taronja) 1 2 13 17 0 0 -4 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Francisco Ibáñez López Padel Paiporta (Taronja) 1 2 13 17 0 0 -4 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Juan Roca Bosch Padel Interclub Meliana 2 2 17 18 0 0 -1 2 1 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Adrian Moran Blanquer Padel Interclub Meliana 2 2 17 18 0 0 -1 2 1 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Sergio Rodrigo Ferrer Padel Paiporta (Taronja) 0 2 6 12 0 0 -6 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Guillermo López Díaz Padel Paiporta (Taronja) 0 2 6 12 0 0 -6 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
David Roca Padel Interclub Meliana 2 3