First Name Team SW SL GW GL STW STL DG PM WG LG WO EN AW PGL AWG PPL PPV DG HDL PEV PF WF DF LF
Manuel Cerdá Serrano EQUIPO 3 PADEL CLUB ALICANTE INDOOR 1 2 10 15 0 0 -5 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Andrés Uroz Franco EQUIPO 3 PADEL CLUB ALICANTE INDOOR 1 2 10 15 0 0 -5 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Diego Maciá Venzal PadelPoint 11 5 91 62 0 0 29 6 5 1 0 2 4 2 3 0 1 0 0 0 6 6 0 0
Rafael Caballero PadelPoint 9 4 73 52 0 0 21 5 4 1 0 1 4 1 3 0 1 0 0 0 5 5 0 0
Kirill Shtylik EQUIPO 3 PADEL CLUB ALICANTE INDOOR 0 2 3 12 0 0 -9 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Cristian Ruiz Gómez EQUIPO 3 PADEL CLUB ALICANTE INDOOR 0 2 3 12 0 0 -9 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Jaime Esteve Medina PadelPoint 8 0 48 11 0 0 37 4 4 0 0 2 2 2 2 0 0 0 0 0 4 4 0 0
Hector Lucas Foraste Oceja PadelPoint 10 1 68 28 0 0 40 5 5 0 0 1 4 1 4 0 0 0 0 0 5 5 0 0
José Valiente EQUIPO 3 PADEL CLUB ALICANTE INDOOR 1 2 9 15 0 0 -6 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Juan Matias Villar Rodriguez EQUIPO 3 PADEL CLUB ALICANTE INDOOR 1 2 9 15 0 0 -6 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Sergio Andres Romero PadelPoint 10 6 82 61 0 0 21 6 4 2 0 2 4 0 4 2 0 0 0 0 6 6 0 0
Eduardo David Cryan PadelPoint 6 1 39 16 0 0 23 3 3 0 0 2 1 2 1 0 0 0 0 0 3 3 0 0
Héctor Alvarez Linares Club Deportivo Lope de Vega 0 2 7 13 0 0 -6 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Juan Manuel Pérez Martín Club Deportivo Lope de Vega 0 2 7 13 0 0 -6 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Eric Ossadon Paris 24 Masc A 5 4 45 41 0 0 4 4 2 2 0 2 2 2 0 0 2 0 0 0 4 3 0 1
Thom De Leeuw Paris 24 Masc A 6 2 43 25 0 0 18 4 3 1 0 2 2 2 1 0 1 0 0 0 4 3 0 1
Guillermo Hernández Delgado Club Deportivo Lope de Vega 1 2 11 16 0 0 -5 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Dami Kelemen Club Deportivo Lope de Vega 1 2 11 16 0 0 -5 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Peter Kugler Paris 24 Masc A 3 3 30 29 0 0 1 2 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0 2 1 0 1
Peter Van Der Oord Paris 24 Masc A 8 2 56 29 0 0 27 4 4 0 0 2 2 2 2 0 0 0 0 0 4 3 0 1
Jose Carmen Blanes Alqueria Club Padel A 0 2 9 13 0 0 -4 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Jorge Espi Gisbert Alqueria Club Padel A 0 2 9 13 0 0 -4 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Juan José López Salvador Pádel Indoor Ondara 4 2 35 27 0 0 8 3 2 1 0 1 2 0 2 1 0 0 0 0 3 2 0 1
Ricardo Bertó Maurandi Pádel Indoor Ondara 2 0 13 9 0 0 4 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Fernando Bosch Sabater Alqueria Club Padel A 0 2 5 12 0 0 -7 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Aitor Cardenal Milán Alqueria Club Padel A 0 2 5 12 0 0 -7 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Nicolas Bertó Maurandi Pádel Indoor Ondara 8 1 50 31 0 0 19 4 4 0 0 1 3 1 3 0 0 0 0 0 4 3 0 1
Carlos Martínez Cerdá Pádel Indoor Ondara 6 2 47 31 0 0 16 4 3 1 0 1 3 0 3 1 0 0 0 0 4 3 0 1
Quino Gómez Sansaloni Alqueria Club Padel A 2 0 12 3 0 0 9 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Raul Gomez Boronat Alqueria Club Padel A 2 0 12 3 0 0 9 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Mauro Valiente Albero Pádel Indoor Ondara 6 3 41 40 0 0 1 4 3 1 0 1 3 1 2 0 1 0 0 0 4 3 0 1
Bartolomé Casado Rico Pádel Indoor Ondara 0 6 12 36 0 0 -24 3 0 3 0 0 3 0 0 0 3 0 0 0 3 3 0 0
Javi Pastor ISN ALMORADÍ 0 2 7 12 0 0 -5 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Borja Clemente Terres ISN ALMORADÍ 0 2 7 12 0 0 -5 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Álvaro Moreno Alberola Kaizen 6 4 46 47 0 0 -1 4 2 2 0 2 2 1 1 1 1 0 0 0 4 3 0 1
Gabriel Camacho Aragonés Kaizen 6 3 43 35 0 0 8 4 3 1 0 2 2 1 2 1 0 0 0 0 4 3 0 1
Alexis García Alonso ISN ALMORADÍ 2 0 13 9 0 0 4 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Pablo Arenas Albero ISN ALMORADÍ 2 0 13 9 0 0 4 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Samuel Jaén Martinez Kaizen 3 5 34 38 0 0 -4 3 1 2 0 2 1 1 0 1 1 0 0 0 3 2 0 1
Jairo Carrasco Aranega Kaizen 4 4 37 34 0 0 3 3 2 1 0 2 1 1 1 1 0 0 0 0 3 2 0 1
Jaime Navarrete Mateo ISN ALMORADÍ 1 2 15 13 0 0 2 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Francisco Gelardo Muries ISN ALMORADÍ 1 2 15 13 0 0 2 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Daniel Pérez Kaizen 6 4 44 43 0 0 1 4 3 1 0 2 2 1 2 1 0 0 0 0 4 3 0 1
Miguel Ángel Cortes Pastor Kaizen 7 4 50 51 0 0 -1 4 3 1 0 2 2 1 2 1 0 0 0 0 4 3 0 1
Rafa Devesa Team Mayte Morcillo academia de padel mutxamelcf 1 2 11 16 0 0 -5 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Enrique Romero Díaz Team Mayte Morcillo academia de padel mutxamelcf 1 2 11 16 0 0 -5 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Antonio Escusol Martín Team Mayte Morcillo academia de padel mutxamelcf 0 2 3 12 0 0 -9 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Marcos Ruiz Javaloyes Team Mayte Morcillo academia de padel mutxamelcf 0 2 3 12 0 0 -9 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Eugenio Sanchez Morcillo Team Mayte Morcillo academia de padel mutxamelcf 2 1 16 13 0 0 3 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Santiago García Gisbert Team Mayte Morcillo academia de padel mutxamelcf 2 1 16 13 0 0 3 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Maxi Romero PadelPoint 3 2 25 20 0 0 5 2 1 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 2 2 0 0
Jesús Gutiérrez Crevipadel 2 1 18 14 0 0 4 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Jordi Berenguer Alfonso Crevipadel 4 2 37 31 0 0 6 2 2 0 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1
Daniel Torres Pastor Crevipadel 2 2 21 19 0 0 2 2 1 1 0 2 0 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Francisco Gutiérrez Palomino Crevipadel 2 0 13 6 0 0 7 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Bram Van Gilst Paris 24 Masc A 0 2 6 13 0 0 -7 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Adrian Torres Gonzalez Crevipadel 1 4 14 28 0 0 -14 2 0 2 0 2 0 0 0 2 0 0 0 0 2 1 0 1
Ilya Slyusarchuk Crevipadel 3 3 31 33 0 0 -2 2 1 1 0 2 0 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Maayk Schut Paris 24 Masc A 4 1 28 17 0 0 11 2 2 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 2 1 0 1
Javier Serer Rodriguez PADEL XALÓ 3ª 4 3 35 35 0 0 0 3 2 1 0 1 2 0 2 1 0 0 0 0 3 2 0 1
Dan Calatayud Usó PADEL XALÓ 3ª 4 2 34 26 0 0 8 3 2 1 0 1 2 0 2 1 0 0 0 0 3 2 0 1
Matías Corcoles Carrasco PADEL XALÓ 3ª 0 2 8 12 0 0 -4 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0
Germán Ripoll Perez PADEL XALÓ 3ª 2 4 29 28 0 0 1 3 1 2 0 1 2 0 1 1 1 0 0 0 3 2 0 1
Raul Salinero Perello Pádel Indoor Ondara 1 6 22 40 0 0 -18 3 0 3 0 1 2 0 0 1 2 0 0 0 3 2 0 1
Alvar Diez Benavente Pádel Indoor Ondara 1 2 13 16 0 0 -3 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Jesus Garcia Ivars PADEL XALÓ 3ª 3 5 29 41 0 0 -12 3 1 2 0 1 2 0 1 1 1 0 0 0 3 2 0 1
Hugo Fuster PADEL XALÓ 3ª 2 1 16 13 0 0 3 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Matthijs Edel Parrilla Lanus - An Pádel 0 2 4 12 0 0 -8 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Nicolás Pinilla Marín Parrilla Lanus - An Pádel 0 2 4 12 0 0 -8 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Juan Martin Alvarez Parrilla Lanus - An Pádel 1 2 12 12 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Santi Belloso Lopez Parrilla Lanus - An Pádel 1 2 12 12 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Daniel De La Casa Parrilla Lanus - An Pádel 2 1 16 9 0 0 7 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Manuel De La Casa Millán Parrilla Lanus - An Pádel 2 1 16 9 0 0 7 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Daniel Moratalla Martinez PadelPoint 5 3 43 38 0 0 5 3 2 1 0 1 2 0 2 1 0 0 0 0 3 3 0 0
Jose Mora Crevipadel 0 2 8 13 0 0 -5 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Mauro Britos PadelPoint 4 0 25 8 0 0 17 2 2 0 0 0 2 0 2 0 0 0 0 0 2 2 0 0
Joel Adahy Mora Díez Crevipadel 0 2 2 12 0 0 -10 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Michael Vito Losurdo PADEL XALÓ 3ª 2 1 16 12 0 0 4 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Omar Molines Arranz PADEL XALÓ 3ª 1 4 13 28 0 0 -15 2 0 2 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 1 0 1
Adrian Moll Pineda PADEL XALÓ 3ª 0 2 6 13 0 0 -7 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Javier González Machado PULSAR ENERGY TIRO DE PICHON PRO 1 2 10 18 0 0 -8 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Jorge Orea Reyes PULSAR ENERGY TIRO DE PICHON PRO 1 2 10 18 0 0 -8 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Borja Cabrera Javaloyes PULSAR ENERGY TIRO DE PICHON PRO 0 2 4 12 0 0 -8 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Antonio Albero Bernabe PULSAR ENERGY TIRO DE PICHON PRO 0 2 4 12 0 0 -8 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Borja Torres Andreu PULSAR ENERGY TIRO DE PICHON PRO 2 1 16 12 0 0 4 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Manuel González Amorós PULSAR ENERGY TIRO DE PICHON PRO 2 1 16 12 0 0 4 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Tom Corbett Paris 24 Masc A 0 2 6 12 0 0 -6 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0
Javi Cabanes Ferre Padel Indoor Bocairent 2 0 12 6 0 0 6 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Fernando Ferre Silvestre Padel Indoor Bocairent 2 0 12 6 0 0 6 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Tim Schoordijk Paris 24 Masc A 4 0 24 5 0 0 19 2 2 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 2 2 0 0
Miguel Silvestre Vañó Padel Indoor Bocairent 0 2 3 12 0 0 -9 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Jordi González Rodríguez Padel Indoor Bocairent 0 2 3 12 0 0 -9 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Chris Winslet Paris 24 Masc A 4 0 24 7 0 0 17 2 2 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 2 2 0 0
Jesus Gil Paya Padel Indoor Bocairent 0 2 2 12 0 0 -10 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Jose Manuel Prieto Fuertes Padel Indoor Bocairent 0 2 2 12 0 0 -10 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Alvaro Pomares PULSAR ENERGY TIRO DE PICHON A 0 2 8 13 0 0 -5 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Nacho Molina Palazon PULSAR ENERGY TIRO DE PICHON A 0 2 8 13 0 0 -5 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
José Antonio Segarra Lopez PULSAR ENERGY TIRO DE PICHON A 0 2 10 13 0 0 -3 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Carlos Linares Román PULSAR ENERGY TIRO DE PICHON A 0 2 10 13 0 0 -3 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Daniel Marin Carrillo Pádel Indoor Ondara 2 0 13 10 0 0 3 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Pedro Contreras Pomares PULSAR ENERGY TIRO DE PICHON A 2 0 12 2 0 0 10 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Antonio López PULSAR ENERGY TIRO DE PICHON A 2 0 12 2 0 0 10 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Lucca Berenguer CT Altea 2 2 17 17 0 0 0 2 1 1 0 2 0 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Agustín Álvarez CT Altea 2 2 17 17 0 0 0 2 1 1 0 2 0 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Alejandro Marín Barcell AN pádel Azul 0 2 5 12 0 0 -7 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Pedro Jose López Vivó AN pádel Azul 0 2 5 12 0 0 -7 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Adrián Alejandro Álvarez Saiz CT Altea 3 2 22 20 0 0 2 2 1 1 0 2 0 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Pablo Perez Selles CT Altea 2 0 12 7 0 0 5 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Daniel Cardenete AN pádel Azul 0 2 7 12 0 0 -5 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Sam Gylling AN pádel Azul 0 2 7 12 0 0 -5 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Jonay Hernandez Jimenez CT Altea 3 2 26 23 0 0 3 2 1 1 0 2 0 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Roberto Parra Garcia Mascaraque CT Altea 3 2 26 23 0 0 3 2 1 1 0 2 0 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Dennis Berggren AN pádel Azul 2 1 16 14 0 0 2 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Carlos Fito Parrilla AN pádel Azul 2 1 16 14 0 0 2 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1
José Vicente Molla Tari MARIA JAEN PROTOUR 1 4 21 29 0 0 -8 2 0 2 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0 2 1 0 1
José Javier Martín Fernández MARIA JAEN PROTOUR 0 2 9 13 0 0 -4 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0
José Manuel Esquiva Antolín Bi_padel 2 0 13 9 0 0 4 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
David Jimenez Torregrosa Bi_padel 2 0 13 9 0 0 4 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
José Vicente Quiles Ruiz MARIA JAEN PROTOUR 2 3 25 28 0 0 -3 2 1 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Martin Azorin Campello MARIA JAEN PROTOUR 2 3 25 28 0 0 -3 2 1 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 2 1 0 1
Francisco Montero Garcia Bi_padel 1 2 15 17 0 0 -2 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Abel Cano Albaladejo Bi_padel 1 2 15 17 0 0 -2 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Paco Agulló Antolín MARIA JAEN PROTOUR 4 1 27 15 0 0 12 2 2 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 2 1 0 1
Cristian Pomares Sanchez MARIA JAEN PROTOUR 2 1 15 11 0 0 4 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Enmanuel Soriano Pérez Bi_padel 1 2 11 15 0 0 -4 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Miguel Ángel Belmonte Bi_padel 1 2 11 15 0 0 -4 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Jose Alberto Torregrosa Sanchez TONUS 3° Masculina'24 0 2 3 12 0 0 -9 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Brian Erb TONUS 3° Masculina'24 0 2 3 12 0 0 -9 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Luis Ibañez Hidalgo TONUS 3° Masculina'24 0 2 1 12 0 0 -11 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Oliver Gutierrez TONUS 3° Masculina'24 0 2 1 12 0 0 -11 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Carlos Ibañez Hidalgo TONUS 3° Masculina'24 1 2 14 18 0 0 -4 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Miquel Mut Gasquet TONUS 3° Masculina'24 1 2 14 18 0 0 -4 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Iván Leon Iborra AN pádel Rojo 0 2 2 12 0 0 -10 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Cristian Bermudez Ramírez AN pádel Rojo 0 2 2 12 0 0 -10 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Juan Carlos Garcia Gimenez AN pádel Rojo 0 2 4 12 0 0 -8 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Jose Vicente Moreno Caballero AN pádel Rojo 0 2 4 12 0 0 -8 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Daniel Peñarrubia García AN pádel Rojo 0 2 5 12 0 0 -7 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
David Urios Carrasco AN pádel Rojo 0 2 5 12 0 0 -7 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
Roberto Pérez Gutiérrez CT Altea 1 2 10 13 0 0 -3 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Sergio Vicente MARIA JAEN PROTOUR 1 2 12 16 0 0 -4 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
Antonio Albaladejo Rebollo Kaizen 0 2 4 12 0 0 -8 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0
Alberto Sánchez Sánchez Kaizen 0 2 4 12 0 0 -8 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0
Víctor Sala Zamora MARIA JAEN PROTOUR 2 0 12 4 0 0 8 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
Sponsors